Itálie - Palmová riviéra

   Východní pobřeží střední Itálie má příznivé klimatické podmínky , které umožňují příjemné prožití dovolené od května do konce září. Palmová riviéra, asi 100km pás adriatického pobřeží kolem města San Benedetto del Tronto, ležící jižně od Ancony. Největší koncentrace palem propůjčuje tomuto pobřeží exotický ráz a spolu širokými písčitými plážemi a blankytným mořem, nesrovnatelně čistším než v severních letoviscích, je zárukou příjemně a aktivně strávené dovolené.

italie italie

   San Benedetto del Tronto situováno ve vinařské a rybářské oblasti je srdcem palmové riviéry. Několika kilometrové kolonády lemují tisíce vzrostlých palem.

italie

   Zcela nově postavená rezidence s vlastním bazénem a plážovým servisem se nachází v klidnější centrální části San Benedetta asi 100m od moře.

italie italie

   Každý apartmán má vlastní sociální zařízení s balkonem, barevnou TV, pračkou, kuchyňským koutem.

italie italie italie

   Pláže jsou z jemného písku s mírným vstupem do moře, vhodným zejména pro dětské radovánky. Pobřeží bylo oceněno modrou vlajkou Evropské unie.

italie italie

   Pro zpestření lze navštívit množství plážových barů, rybářský přístav, místní trhy, dráhy pro jízdu na kolečkových bruslích, kolech a velkou spoustu dalších společenských a kulturních atrakcí.

italie

Zájezd organizuje Likotour, s.r.o. ck. Zprostředkovatelem je Lenka Sulasová - LERA cestovní agentura

Kontakt:
Mobil: +420 606 475 575
Emaily: ca.lera@tiscali.cz  nebo  info@ca-lera.cz 
:::: mapa webu ::::