Řecko - Leptokárie

recko
    Leptokárie leží přibližně 90 km od druhého hlavního města Thesaloniki (Soluň) ve známém kraji Pieria , přímo v podhůří horského masívu Olymp s nejvyšší horou Mikitas, která měří 2917 m. Na úpatí Olympu se rozkládá antické město Dion- svaté město Makedonců, které bylo založeno na počest dvanácti bohů Olympu...
recko recko recko

   Letovisko se rozkládá u Egejského moře, které má léčebné účinky na nemoci horních cest dýchacích a alergie. Leptokárie je kulturním i společenským střediskem. Večer se ulice a pěší zóna zaplní turisty, kteří se procházejí po městě.

   Obchody, restaurace a taverny jsou otevřeny dlouho do noci a lákají na různé místní speciality. Na nejmenší turisty je pamatováno také. Ve městě jsou různé kolotoče, prolézačky, klouzačky. Oba hotely jsou umístěné blízko legendární hory bohů - Olympu.

Hotel Filoxenia beach

   Nový hotel, který je umístěný asi 100m od dlouhé písečné pláže. Přístup do moře je pozvolný.

recko recko recko

   V hotelu je 30 luxusních studií s 2-3-4 lůžkovými pokoji s vlastním sprchovým koutem a WC. Pokoje mají malý, plně vybavený kuchyňský kout, chladničku, TV.
   Každý pokoj má balkon a klimatizaci. Hotel má coffi bar a restauraci, kde je zajištěna polopenze, snídaně-bufet, večeře-výběr ze dvou jídel.

recko recko
recko recko

Filoxenia Hotel Apartmán

   Hotel se nachází asi 40m od dlouhé písečné pláže s pozvolným přístupem do moře.Tento hotel má 20 komfortních studií se slunnou verandou s výhledem na horu Olymp. Apartmány jsou 2-3-4 lůžkové. Každý má plně vybavený kuchyňský kout s chladničkou, sprchový kout, WC a TV , balkonem a klimatizací.

recko recko

Zájezd organizuje BON TON, s.r.o. CK. Zprostředkovatelem je Lenka Sulasová - LERA cestovní agentura

Kontakt:
Mobil: +420 606 475 575
Emaily: ca.lera@tiscali.cz  nebo  info@ca-lera.cz 
:::: mapa webu ::::